Reklama Google – dla restauracji, barów, pubów

Czy wiesz jak dzisiaj Twoi klienci szukają restauracji, barów, lokali?

Oni są już w Internecie, pomóż im siebie znaleźć.

Zamów reklamę Google już teraz!

Reklama dla restauracji

Wszyscy użytkownicy, którzy będą szukali miejsca na niezapomniany wieczór przy pysznym jedzeniu i w świetnym klimacie,  klikną w reklamę Twojego lokalu i przyjdą do Ciebie, zabierając ze sobą rzesze znajomych! Skorzystaj ze Swojej szansy!

Reklama Google dla pubów

Twój lokal numerem jeden na liście wyników wyszukiwania! Zgadnij jakie są tego konsekwencje? Rzesze klientów stojących w długiej kolejce przed Twoim lokalem po to, by napić się tam najlepszego w mieście piwa, lub innej specjalności! Kliknij!

Reklama w Google - Pizzerie

Głodni, młodzi ludzie szukają ulotek pizzerii w domu czy wpisują „pizzeria” w wyszukiwarce internetowej? Oczywiście przypadek drugi! Uprzedź więc działania Twoich klientów i umieść Swoją reklamę w Internecie, pomóż im się znaleźć! Zobacz ofertę!

Pozyskaj Nowych Klientów dzięki reklamie Google AdWords!

Nazwa firmy

Numer telefonu

Postaw na sprawdzonego partnera Google!

Zadzwoń i Zamów Teraz

Napisz i Zamów Teraz

Zalety Reklamy w linkach sponsorowanych Google

>

Natychmiastowy Efekt

Już pierwszego dnia przedstawisz swoją ofertę i zaczniesz pozyskiwać ruch. Wyprzedzisz konkurencję, bo będziesz obecny tam gdzie Twoi klienci – w Internecie!

Sam ustalasz budżet reklamy

Wydasz tyle, na ile możesz sobie pozwolić! Możesz dowolnie zmieniać wydatki w miesiącu i wliczyć to w koszta prowadzenia działalności. Nic nie ryzykujesz!

Reklamuj tak jak długo chcesz

Prowadź kampanię reklamową tak długo jak chcesz, bez długoterminowych umów. Pozyskasz z nami klientów za pomocą reklamy tekstowej, graficznej i video!

Oni Już Wybrali pierwsze miejsca w wyszukiwarce Google

Firma wyróżnia się z pośród innych firm rzetelnością, fachowością i pełnym profesjonalizmem w tym czym się zajmuje tzn. reklamą AdWords, pozycjonowaniem oraz doradztwem w tych dziedzinach.

Waldemar Leja

Przedsiębiorca, sklep-colway.com

Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu! Specjaliści z Exelmedia pomogli mi obniżyć koszty kampanii AdWords i wyprowadzić na prostą moje kampanie Google AdWords. Piotr Konieczko

Właścicel Firmy, Szkółka Drzew i Krzewów

Odkąd rozpoczęliśmy współpracę z firmą Exelmedia zwiększył się poziom klikalności w reklamy naszej organizacj. Do tej pory próbowaliśmy zarządzać kampaniami sami, ale widzimy, że niezbędna jest do tego pomoc profesjonalistów Sebastian Cycuła

Prezes Zarządu, Stowarzyszanie Dalej Razem

Zadzwoń i Zamów Teraz

Napisz i Zamów Teraz

Exelmedia Sp. z o.o.
ul. Katowicka 67b/13
45-061 Opole

Biuro czynne:
Pn-Pt w godz. 9:00 – 15:00

Nasze oddziały:

  • Wrocław
  • Zielona Góra
  • Poznań
  • Częstochowa
  • Warszawa