AdWords dla branży budowlanej

Ile razy zastanawiałeś się, gdzie są Twoi klienci i w jaki sposób mogą Cię znaleźć?

Żyjemy w erze informacji, przedsiębiorcy wiedzą, że reklamę trzeba kierować tam, gdzie znajdują się jej odbiorcy. Kiedyś to był billboard, a dziś? Internet.

Idź z duchem czasu i znajdź Swoich klientów, zanim oni znajdą konkurencję!

Reklama Google dla architektów

Wszyscy użytkownicy, którzy będą szukali  najlepszego architekta, projektanta wnętrz,  klikną w reklamę Twojej firmy i przyjdą do Ciebie! Otwórz się na użytkowników Internetu,  skorzystaj ze Swojej szansy!

Reklama w wyszukiwarce dla budownictwa

Od złotych rączek, po wielkie korporacje! Klienci, który potrzebują Twojej usługi wpisują hasła w wyszukiwarce, czy mogą Cię tam znaleźć? Wyprzedź konkurencję o lata świetlne i powiększ Swoje zyski kilkukrotnie! Sprawdź jak Ci w tym pomożemy!

Reklama dla projektantów ogrodów

Projektujesz najpiękniejsze ogrody? Masz szkółkę drzew i roślin, dystrybuujesz artykuły ogrodnicze? Znajdź się na pierwszym miejscu wyników wyszukiwania w Internecie i otwórz szeroko drzwi do Swojej firmy, bo klienci będą przychodzić całymi grupami! Zobacz ofertę!

Pozyskaj Nowych Klientów dzięki reklamie Google!

Nazwa firmy

Numer telefonu

Postaw na sprawdzonego partnera Google!

Zadzwoń i Zamów Teraz

Napisz i Zamów Teraz

Zalety Reklamy w Google

>

Natychmiastowy Efekt

Już pierwszego dnia przedstawisz swoją ofertę i zaczniesz pozyskiwać ruch. Wyprzedzisz konkurencję, bo będziesz obecny tam gdzie Twoi klienci – w Internecie!

Sam ustalasz budżet reklamy

Wydasz tyle, na ile możesz sobie pozwolić! Możesz dowolnie zmieniać wydatki w miesiącu i wliczyć to w koszta prowadzenia działalności. Nic nie ryzykujesz!

Reklamuj tak jak długo chcesz

Prowadź kampanię reklamową tak długo jak chcesz, bez długoterminowych umów. Pozyskasz z nami klientów za pomocą reklamy tekstowej, graficznej i video!

Oni Już Wybrali linki sponsorowane Google AdWords

Firma wyróżnia się z pośród innych firm rzetelnością, fachowością i pełnym profesjonalizmem w tym czym się zajmuje tzn. reklamą AdWords, pozycjonowaniem oraz doradztwem w tych dziedzinach.

Waldemar Leja

Przedsiębiorca, sklep-colway.com

Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu! Specjaliści z Exelmedia pomogli mi obniżyć koszty kampanii AdWords i wyprowadzić na prostą moje kampanie Google AdWords. Piotr Konieczko

Właścicel Firmy, Szkółka Drzew i Krzewów

Odkąd rozpoczęliśmy współpracę z firmą Exelmedia zwiększył się poziom klikalności w reklamy naszej organizacj. Do tej pory próbowaliśmy zarządzać kampaniami sami, ale widzimy, że niezbędna jest do tego pomoc profesjonalistów Sebastian Cycuła

Prezes Zarządu, Stowarzyszanie Dalej Razem

Zadzwoń i Zamów Teraz

Napisz i Zamów Teraz

Exelmedia Sp. z o.o.
ul. Katowicka 67b
45-061 Opole

Biuro czynne:
Pn-Pt w godz. 9:00 – 15:00

Nasze oddziały:

  • Wrocław
  • Zielona Góra
  • Poznań
  • Częstochowa
  • Warszawa